Rezervace

Máte-li zájem o rezervaci, kontaktujte nás telefonicky (+420 608 709 296), nebo emailem (info@chalupazakrizkem.cz). V emailu prosím uveďte, o jaký termín a apartmán se jedná, počet osob a kontakt na Vás. Obratem Vám zašleme bližší informace o ubytování.

Apartmán 1

Tento apartmán se nachází v podkrovní části chalupy a je z něj krásný výhled na blízký les.

Útulný apartmán nabízí ubytování pro max, 5 osob. V ložžnici se nachází 1x manžželské lůžko, dětská postel dlouhá 180cm, v obýváku je klasická postel s vysouvacím plnohodnotným lůžžkem.

V této místnosti se nachází TV. Součásti apartmánu je vlastní koupelna se sprchovacím koutem a WC. Před apartmánem na chodbě je vybudován malý dětský koutek.

 

Apartmán 2

Tento apartmán je v přízemí chalupy. Je prostornějšší, proto ho doporučujeme rodinám se dvěmi a více dětmi. V ložžnici rodičů se nachází krásná dřevěná dětská postýlka.

Ve vedlejšší místnosti s TV jsou dvě lůžžka, ze kterých se dá vysunout dalšší plnohodnotné lůžžko. Tento apartmán je tedy pro 5 dospělých osob a 1 dítě.

Samozřejmostí je i zde vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. Na chodbě před apartmánem je vybudován malý dětský koutek.

 

Vybavení chaty

  • Pravá finská sauna
  • Venkovní posezení s ohništěm
  • Dětské hřiště s průlezkami
  • Wi-Fi připojení k internetu