Popis apartmánů

Máte-li zájem o rezervaci, kontaktujte nás telefonicky (+420 608 709 296), nebo emailem (info@chalupazakrizkem.cz). V emailu prosím uveďte, o jaký termín a apartmán se jedná, počet osob a kontakt na Vás. Obratem Vám zašleme bližší informace o ubytování.

Apartmán 1

Tento apartmán se nachází v podkrovní části chalupy a je z něj krásný výhled na blízký les.

Útulný apartmán nabízí ubytování pro max, 5 osob. V ložnici se nachází 1x manželské lůžko, dětská postel dlouhá 180cm, v obýváku je klasická postel s vysouvacím plnohodnotným lůžkem.

V této místnosti se nachází TV. Součásti apartmánu je vlastní koupelna se sprchovacím koutem a WC. Před apartmánem na chodbě je vybudován malý dětský koutek.

Apartmán 2

Tento apartmán je v přízemí chalupy. Je prostornější, proto ho doporučujeme rodinám se dvěma a více dětmi. V ložnici rodičů se nachází krásná dřevěná dětská postýlka.

Ve vedlejší místnosti s TV jsou dvě lůžka, ze kterých se dá vysunout další plnohodnotné lůžko. Tento apartmán je tedy pro 5 dospělých osob a 1 dítě.

Samozřejmostí je i zde vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. Na chodbě před apartmánem je vybudován malý dětský koutek.

Apartmán 3

Tento apartmán se nachází celý v podkroví chalupy. Má svůj vlastní vstup ze strany od dětského hřiště. Apartmán má dvě samostatné neprůchozí ložnice. Jedna ložnice má 2x jednolůžko a druhá ložnice má manželské lůžko a jedno vestavěné lůžko 180x160cm. Uprostřed apartmánu se nachází prostorná kuchyně s rozkládací pohovkou a TV. Kuchyně je vybavena kávovarem Dolce Gusto, lednicí, sklokeramickou varnou deskou a troubou. Koupelna disponuje sprchou a WC.

Vybavení chaty

  • Pravá finská sauna
  • Venkovní posezení s ohništěm
  • Dětské hřiště s průlezkami
  • Wi-Fi připojení k internetu